Dla pracodawcy

,,  Wspólne spotkanie to początek.

    Pozostanie w kontakcie to postęp.

         Współpraca to sukces.”    

                                                                         Henry Ford

Na co dzień wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Współpracujemy z wieloma klientami zarówno z kraju, jak i zagranicy wychodząc naprzeciw zmieniającym się rynkom pracy i nowoczesnym narzędziom wykorzystywanych w procesie rekrutacji.                      

Icon

Agencja pośrednictwa pracy

Jako agencją  pośrednictwa pracy jesteśmy łącznikiem między pracodawcami poszukującymi pracowników i kandydatami zainteresowanymi podjęciem pracy. Każdą ofertę pracy dopasowujemy indywidualnie do kompetencji i oczekiwań pracowników, tak by nasze procesy rekrutacyjne przynosiły wymierne korzyści obu stronom.  W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki, które przekładają się na efektywny proces rekrutacji i możliwość zarekomendowania naszym klientom wykwalifikowanych i kompetentnych przyszłych pracowników.

Icon

Doradztwo personalne

Jeśli zmagają się Państwo z problemami personalnymi, brakuje Państwu trafnych rozwiązań czy procedur działania związanych z polityką personalną firmy, jesteśmy w stanie sprostać Państwa potrzebom.

Wieloletnie i zróżnicowane doświadczenie zawodowe naszego zespołu, przekłada się na nasz profesjonalizm i umiejętność  różnicowania priorytetów  oraz obszarów w organizacji, które wymagają zmian.