Dla pracownika

Welt Job oferuje pracownikom możliwość podjęcia pracy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Nasze kontakty biznesowe sprawiają, że posiadamy bogatą listę ofert pracy, łącząc potrzeby pracodawców i oczekiwania pracowników. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak również w wielu mediach społecznościowo - zawodowych.

Icon

Agencja pośrednictwa pracy

Jako agencją  pośrednictwa pracy  jesteśmy łącznikiem między pracodawcami poszukującymi pracowników i kandydatami zainteresowanymi podjęciem pracy. Każdą ofertę pracy dopasowujemy indywidualnie do kompetencji i oczekiwań pracowników, tak by nasze procesy rekrutacyjne przynosiły wymierne korzyści obu stronom. Współpracujemy ze sprawdzonymi i pewnymi klientami, co sprawia, że z pełnym przekonaniem możemy Państwu przedstawiać konkretne oferty pracy.

Icon

Doradztwo personalne

Poszukujesz wsparcia w określeniu kierunku Twojej kariery? Oczekujesz pomocy w opracowaniu Twojego CV zgodnie z trendami i tak, by podkreślić Twoje mocne strony? A może potrzebujesz spotkania z  praktykiem, który przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej, na którą właśnie zostałeś zaproszony? Jako doradcy personalni pomożemy Ci jak najlepiej odnaleźć się na rynku pracy,  tak byś co dzień rano wstawał z radością i pasją do nowych wyzań zawodowych.