Kim jesteśmy?

        Welt Job to zespół specjalistów  z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 15597  wpisaną do Krajowego Rejestru Zatrudnienia  oraz doradztwem personalnym. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży HR  sprawia, że w swojej codziennej pracy podejmujemy się różnorodnych wyzwań zawodowych, będąc przekonani o tym, że jedyną pewną jest zmienna.  

W swojej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu zarówno do potrzeb pracodawcy, jak i potencjału pracownika. Dla pracodawców jesteśmy w stanie pozyskać najlepiej spełniających ich oczekiwania kandydatów, a samym pracownikom  zaoferować ofertę pracy najtrafniej dobraną do ich kompetencji.

Icon

Agencja pośrednictwa pracy

Jako agencją pośrednictwa pracy jesteśmy łącznikiem między pracodawcami poszukującymi pracowników i kandydatami zainteresowanymi podjęciem pracy. Każdą ofertę pracy dopasowujemy indywidualnie do kompetencji i oczekiwań pracowników, tak by nasze procesy rekrutacyjne przynosiły wymierne korzyści obu stronom. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki, które przekładają się na efektywny proces rekrutacji i możliwość zarekomendowania naszym klientom wykwalifikowanych i kompetentnych przyszłych pracowników.

Icon

Doradztwo personalne

Jako doradztwo personalne wspieramy  pracowników w dobrym starcie lub zmianie kwalifikacji, jakie wymusza na  nich współczesny rynek pracy. Dzięki naszym wysiłkom zwiększamy jego pewność siebie, aby w końcu znalazł wymarzoną pracę. Dla pracodawców dokonujemy audytu  działu personalnego, po to by wypracować właściwy plan działania i wesprzeć organizację w procesie wdrożenia nowych zmian.

Dlaczego warto z nami pracować?

Współpraca z nami to gwarancja  rzetelnego i kompetentnego podejścia do każdego projektu. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz innowacyjność w działaniu sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym partnerom. Budujemy stabilne podstawy do długotrwałej współpracy zarówno z pracownikami, jak również  z przedsiębiorcami.

 W swojej codziennej pracy przyświeca nam myśli Henry’go Forda:

,, Wspólne spotkanie to początek.

Pozostanie w kontakcie to postęp.

Współpraca to sukces.”